#1 2012-07-15 15:51:05

 victor

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 28
Punktów :   

plan podróży

wstępny plan wyglądał tak:
Berlin -> Praga -> Wiedeń -> Bratysława -> Zakopane

rzut beretem od Bratysławy jest Budapeszt więc musimy zastanowić się czy zahaczamy także o niego.
Z pobieżnych wyliczeń wychodzi na to, że nie starczy nam czasu na Zakopane tzn. będziemy mieli czas jedynie na nocleg a i tak wylądujemy w domu w poniedziałek po 22.

wstawiam zdjęcie szybkich wyliczeń (nie chce mi się przepisywać )
Jeszcze nie szukałem atrakcji godnych odwiedzenia w poszczególnych miastach - to da lepszy pogląd i możliwość sprecyzowania godz.
gdzie przesadziłem? gdzie można zyskać czas?
http://img717.imageshack.us/img717/3523/p1040232h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#2 2012-07-16 17:29:50

 victor

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 28
Punktów :   

Re: plan podróży

Tankować będziemy w Redzie -> Kołbaskowie -> Czechy (Brno lub za nim ale jeszcze przed granicą) -> w Polsce

Offline

 

#3 2012-07-20 17:23:13

johnny.b

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: plan podróży

no i właśnie początek podróży troszke sie zmienia. Mamy mało czasu patrząc na ten grafik wiec lepiej wyjechac 31.07 o godz 22 (Kasia Oka bedzie o tej porze gotowa, gdyz konczy prace). Więc wszystko przesunie sie nam o jakies 2 godz

Offline

 

#4 2012-07-20 22:43:02

 victor

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 28
Punktów :   

Re: plan podróży

31.07 u mnie odpada niestety ;/
mam nadzieję, że o 18tej 02.08 będę wychodził "już" z pracy...
więcej będę wiedział z każdym kolejnym dniem ale jak na razie tak to wygląda u mnie.

Offline

 

#5 2012-07-30 19:32:49

 victor

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 28
Punktów :   

Re: plan podróży

01.08 mam wolny, z tym, że nic nam nie da wyjazd po południu no bo co będziemy robić w nocy w Berlinie?
jedyna opcja to wyjazd przed południem ale Paulina musi jechać tego dnia do Gdańska. Może uda się to jakoś sensownie zgrać.

Jeszcze jedna ważna kwestia. Rozmawiałem z moim kumplem (Johny go zna i to w sumie on go zainspirował do tego wyjazdu ) pytałem się go kiedyś o jakieś wskazówki co to "euro tripu". Dzieś zadzwonił do mnie i powiedział by poświęcić więcej czasu na poszczególne miasta, bo po pierwsze będziemy zajechani a po drugie nie chodzi o to, żeby gdzieś iść, zrobić zdjęcia - odklepane - i lecimy dalej. Chodzi przecież o to by podróż była przyjemnością, żeby popatrzeć na ludzi, ich zachowanie, kulturę, spróbować ichniejszego jedzenia... Uważam, że coś w tym jest i pozostawiam temat do przemyśleń dla Was

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.noname-ts1.pun.pl www.hateandlove.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl www.djsadam.pun.pl